BIEGANIE CHARYTATYWNE


"Biegasz - pomagasz!"

Jak pomagać biegając?

1. Bieganie Charytatywne

Wiele osób lubi biegać. Dla zdrowia, dla relaksu, żeby utrzymywać dobrą formę. Coraz popularniejsze stają się dzięki temu masowe biegi w rodzaju miejskich maratonów bądź pół-maratonów. Jeśli także tak jak my jesteś entuzjastą biegania i planujesz pobiec w imprezie biegowej możemy sprawić, aby Twój bieg był czymś więcej niż tylko rywalizacją sportową.

Akcja Biegnij Charytatywnie została stworzona specjalnie dla Ciebie! Dzięki współpracy portalu domore.pl z licznymi fundacjami oraz organizatorami biegów, przy okazji swojego startu możesz pomóc innym!

Zostań fundraiser'em i zacznij zbierać pieniądze na ważny dla Ciebie cel lub organizację charytatywną.

 

 

2. Jak to działa?

Przygotowując się do biegu, informujesz poprzez własną stronę na DO>MORE, że Twoi znajomi mogą wesprzeć Cię w pokonaniu wyzwania poprzez wpłacanie środków na rzecz wybranej przez Ciebie organizacji dobroczynnej. Wpłaty dzięki systemowi stworzonemu przez DO>MORE są szybkie, bezproblemowe, a przede wszystkim bezpieczne i transparentne (zawsze widać kto kiedy i ile wpłacił). Od Twojej determinacji zależy jaką kwotę zadeklarujesz jako swój cel do zebrania.

Portal www.domore.pl stworzył platformę wspierania on-line potrzebujących organizacji i osób. Ty swoim startem w imprezie biegowej możesz skłonić swoich znajomych i rodzinę do wsparcia wybranej przez Ciebie organizacji bądź osoby.

 


 

3. Jak założyć akcję i zacząć pomagać ?

1. Załóż konto bądź zaloguj się na domore.pl (jeżeli masz konto na facebooku możesz się z nim połączyć)

2. Na stronie główniej domore.pl pod akcjami znajduje się przycisk ZAŁÓŻ AKCJĘ

3. Po kliknięciu wybierz osobę lub organizację, którą chcesz wesprze.

4. Następnie wprowadź nazwę swojej akcji, opisz ją, ustal kwotę jaką chcesz zebrać oraz do kiedy Twoja akcja będzie trwała oraz wklej zdjęcie

 

Tak! To koniec. Proste, prawda? Zajmie Ci to jedynie 5 minut!

Mając już założoną akcję możesz teraz przejść do promocji swojej akcji. Masz także możliwość w każdej chwili edytowania danych w swojej akcji.

 

4. Wypromuj swoją akcję

Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoja akcja odniosła sukces?

  • Powiedz znajomym, aby dopingowali Cię i przy okazji wsparli Twój cel charytatywny
  • Stwórz ciekawy opis akcji
  • Zamieść fajne, wyróżniające się zdjęcie, które będzie promować Twoją akcję
  • Napisz o swojej akcji na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Pinterest, n-k.pl etc. etc.)
  • Możesz umieścić informację o swojej akcji na swoim blogu, jeśli takowy posiadaszJ
  • Możesz także przesłać informację o zbiórce za pomocą maila do swoich znajomych – nigdy nie wiesz w kim tkwi dusza dobroczyńcy, a zapewniamy Cię – tkwi w każdym!

Angażując w zbiórkę swoich znajomych jesteś w stanie zebrać znacznie więcej niż Ci się wydaje.

Kolejne wpłaty z pewnością zmotywują Cię do osiągnięcia jeszcze lepszego wyniku, a rosnący procent wypełnienia przez Ciebie zobowiązania zebrania określonej kwoty na pewno zachęci kolejnych Darczyńców.

Niech Twój wysiłek się opłaci :)

 

 

Jeszcze się nie przekonałeś?

5. Zobacz akcje biegaczy, którzy już pomogli

 

 

Akcja
Biegnę dla Kacpra

 

Kacper

 

Zebrano

76 523 zł

piaski

 

Akcja
Run for life Maraton Piasków

 

 

Zebrano

29 785 zł


 

Akcja
Spartanie - Basi

 

spartanie

 

Zebrano

7 773 zł

radisson

 

Akcja
Biegniemy aby spełnić marzenia dzieci!

 

Zebrano

5 540 zł


 

Wszystko zależy od Ciebie! I od skali na jaką będziesz rozpowszechniał informacje o swojej akcji i wyzwaniu jakie podjąłeś. Im bardziej nietypowe i imponujące wyzwanie tym większe prawdopodobieństwo, że Twoja akcja zostanie zauważona i promowana przez Ciebie osoba bądź organizacja uzyska wsparcie Darczyńców.

 

6. Jesteś organizatorem biegu? Poznaj naszą propozycję


 


 

Sylwia Kabat (mama Nikoli)

"Ale emocje! Wszyscy znajomi patrzyli na moje poczynania i mnie dopingowali. Nie było opcji. 42km w 3h 30" a przy okazji blisko 1000zł na cel charytatywny."

Szymon (29 l.)

„DO>MORE to świetna sprawa! Teraz bez wychodzenia z domu mogę pomóc potrzebującym. Nie muszę też wypełniać żadnych danych do przelewu, ani wpisywać numer kont i adresatów. Wystarczy kilka kliknięć – to naprawdę wygodne!”

Agnieszka (20 l.)

„Nigdy wcześniej nie miałam czasu na charytatywność, a dzięki DO>MORE mam świadomość, że robię coś dobrego ludzie, którzy biegają w maratonach dla innych są niesamowici, chciałoby się wesprzeć ich wszystkich!”

Ania (25 l.)

„Nigdy wcześniej nie miałam czasu na charytatywność, a dzięki DO>MORE mam świadomość, że robię coś dobrego ludzie, którzy biegają w maratonach dla innych są niesamowici, chciałoby się wesprzeć ich wszystkich!”


Masz jakieś dodatkowe pytania ? Napisz do nas:

biuro@domore.pl